ELAZIGLIM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELAZIGLIM

RADYO BIZBIZE

AnasayfaPortailLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YORULDUM..

YazarMesaj
..::H@RPUTLU::.

..::H@RPUTLU::.

YORULDUM.. Empty
MesajKonu: YORULDUM..   YORULDUM.. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 1:32 am

İçimdeki sen..ah bi atabilsem içimdeki seni! bir unutabilsem.biliyorum unutmak yoktur.. unuttum demek bir nevi hatırlamaktır zaten..hiç bir şey üzmemişti beni bu kadar.hayatta yaşadığım hiç bir kötü an bu kadar yakmamıştı içimi.aşk sen neler ettin bana böyle..içimdesin ve benimlesin her anımda yanımdasın.uzak olsanda fark etmiyor sen içimdesin..söküpte atamıyorum kal öylece içimde yaşa! inat etmek çok zor geliyor artık bana..herşey bitiyor..aşk,tutkular,özleyişler herşey bitiyor...ama içimdeki sen yaşıyorsun ve içimdesin bir türlü çıkmıyorsun..sözlerin artık anlamsız sözler artık birşeyi ifade etmiyor..suskun yüreğim ve ben vede içimdeki sen yaşıyoruz..belkide kabullendim bunu belkide kabullenmek zorunda kaldım..hep böylesi daha iyi derken kaybettim.kaybedişlerimle yaşadım ben suskun yüreğimle...sevdim benn sevdim karşıdakinin sadakatsizliğine aldırmadan sadece sevdim suskun yüreğimle...

kapıdan çıktın aklımdan çıktın ne hain çıktın sen
kalbimden de çık..oynamayı sevdin ağlatmayı sevdin her kimi sevdiysen git onu sev..

Bunlarıda Yazdım ya..! Unutma!Her seven atsız bir kahramandır.İnsan sevebildiği kadar insandır.

YORGUNUM UĞRAŞMAA...

..::HARPUTLU::..

YORULDUM..
1 sayfadaki 1 sayfası